Kuidas Bestmann Auto töötab?

TEIE UUS AUTO
ON ÜHE KLIKI KAUGUSEL

1.

Bestmann Auto

Bestmann Auto osaleb mitme oksjonitel iga päev, kus pakutakse ca 2000 sõidukeid päevas. Oleneb Teie eelistusest saate autosid Belgiast, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Hispaaniast või Itaaliast. Vahest isegi Balkani regioonidest ning Poolast. Seades konkreetsed valikukriteeriumid, nagu kaubamärk, auto liik, aasta, läbisõidu-või muu, saate auto valinud oma vajadustele.

2.

Päritolu ja valik

Kasutatud autod pakutakse oksjonitest, kus suurem osa eks-liisingu autod. Kuna erineva Euroopa riigil erinevad liisingu tingimused – valik on samas väga lai ja erinev. Ainuke asi, mis on alati pidev – kõrge kvaliteet. Kõik autod kontrollivad sõltumatu eksperdid. Suur autovalik alati annab võimalus kiiresti leia otsitava sõiduki.

3.

Innovatsiooni mõiste

Bestmann Auto, mis pakub mitme keelne klienditeenindus (3 keelt), vahendajate säästmine ning juurdepääs mitme oksjonitele, on tõepoolest innovatsioon. Kontrollitutud sõltumatu ekspertidega, selgelt vigade nimekirjaga ning sisse- ja välise fotodega. Meie rahvusvaheline kogemus aitab Teid nõu ja soovitusi, kuidas kõige paremini Teie vajadustele auto  leida.

4.

Logistika

Bestmann Auto korraldab Teie auto transport esimesest klikist ukseni. Transpordi kulud alati katab Bestmann Auto.