MEIST

Kõik mis on vaja meist teada

FIRMAST

Firma Bestmann Auto OÜ asutati 2006

Bestmann Auto OÜ asutatud 2006. aastal, suure tehnika fänniga. Põhi profiil on autode-, tarbesõidukite- ja veoautode otsing, ostmine ja kohaletoimetamine Euroopast Eestisse.

Otsing teostatakse spetsialiseeritud Euroopa oksjonidest, kus juurdepääs avatud ainult proffesionaal automüüjale (car traders). Oksjonid, kus pakkutakse umbes 2000 sõidukit toimuvad iga päev Belgias, Hollandis, Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias ja Hispaanias. Vahest Ungaris ja Poolas.

90% sõidukeid on suurte Euroopa ettevõttede varad (ex- liisingu- ja rendi firmadest, demoautod jne) – see annab võimalus tagastada käibemaks kui ost läheb käibemaksukohustluse firmale Euroopa liidus. Ülejäänud 10% sõidukitest on luksus- ja sport autod era sektorist. Sõidukite keskmise vanus 0-5 aastat, paljudel on veel garantii. Peaaegu kõikidel sõidukitel olemas kontrollitud hoolduse ajalugu ja täidetud hooldusraamatuid. Enamik pakkumised on diisel autod. Meie firma pakub võimalusi valida erinevate kasutatud autodest.

Meie kvaliteedi tagamise

Me pakume sõidukid, kus just lõppenud tehasegarantii, aga nad on ikka väga heas seisukorras, tänu korraliku hooldusele. Hooldusraamatul leiate ajalugu iga hoolduse ja remondi kohta.

Sõltumatu eksperdid annavad iga masinale täis ülevaade,

ning interjööri ja eksterjööri fotod – see teeb auto ost lihtne ja muretu.

Eesmärkide tagamine

Bestmann Auto pakub kõrge kvaliteedi kasutatud autod, mis juba enne müüki tehniliselt kontrollitud ja omavad ausa turu hinda, mis teeb auto ostmise protsessi lihtne ja usaldusväärne.

Meie kasum = Teie tulu

Bestmann Auto rahuldab Teid ja Teie äri. Siin on mõned põhjused:

 

  • Interneti oksjonid toimuvad 24 tundi ööpäevas: lihtne ja mugav.

  • Suur valik kaasaegseid kasutatud autoid Belgista, Hollandist, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Itaaliast ja Saksamaalt: suurte Euroopa ettevõttede varad (ex- liisingu- ja rendi firmadest, demoautod jne), luksus- ja sportautod; bussid ja veoautod

  • Kõrge kvaliteedi autod, kinnitatud kohast

  • Ausad hinnad
  • Kontrollitatud sõltumatu ekspertidega, selgelt vigade nimekirjaga ning sisse- ja välis fotodega

  • Ekskljusiivne otse müük auto müüjalt, ainult läbi Bestmann Auto

Tutvu meie meeskond

Bestmann Auto – on noor ja dünaamiline ettevõte. Meie meeskond alati pakub parimat valikut kasutatud sõidukite oksjonilt, samuti tagab Teile parimat klienditeenindust. Iga tehing kontrollitakse algusest siiamaani, kuna klient saab oma auto. Me saame aidata oma kliente järgmistes keeltes: eesti, vene ja Inglisse keeles.

Kuidas töötab Bestmann Auto?

Bestmann Auto osaleb mitme oksjonitel iga päev, kus pakutakse ca 2000 sõidukeid päevas. Oleneb Teie eelistusest saate autosid Belgiast, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Hispaaniast või Itaaliast. Vahest isegi Balkani regioonidest ning Poolast.

Päritolu ja valik

Kasutatud autod pakutakse Euroopa oksjonitest, kus suurem osa eks-liisingu autod. Kuna erineva Euroopa riigil erinevad liisingu tingimused – valik on samas väga lai ja erinev. Ainuke asi, mis on alati pidev – kõrge kvaliteet. Kõik autod kontrollivad sõltumatu eksperdid. Suur autovalik alati annab võimalus kiiresti leia otsitava sõiduki.

Miks Bestmann Auto?

Töötame suuremate auto oksjonitega Euroopast.

See annab suurt auto valik liisingufirmadest ja autotootjatest ja samas võimalus pakkuda meie potentsiaalsetele klientidele parimat kasutatud ja uued sõidukeid, ning parimat teenust. Teenindame meie kliendid Eesti, Vene ja Inglisse keeles

Põhiidee

Bestmann Auto põhiidee – teha auto ost maksimaalselt lihtsem – aidata meie klientidele auto valimisega ja pakkuda parima teenindust. Me pakume kasutatud autod, mitte vanem kui 5 aastat, mis on kõige kasulikum ja samal ajal töökindel variant tuleviku omanikule, kuna kõik suured ja kallid hooldused ja remondid juba teostatud. Bestmann Auto pakub oma klientidele otse müük – Te ei pea enam vahendus tasu maksta, nagu makstakse ostmisel auto poest/platsilt (auto hinnale lisanduvad platsi/angaari rent, kommunaalkulud, personaali palgad jne). Samas meie poliitika sobib aus ettevõtjale: aus müük- rahuldatud klient ja terved närvid. Klient ei pea enam muretseda, kas autol on aus ajalugu ja läbisõit – peaaegu kõik autod sooritatakse sõltumata eksperdi tehnilise kontrolli ja tulemusi järgi koostatakse kontrollimise akt koos auto sisse- ja välise piltidega. Samas fikseeritakse vead, mis dubleeritakse skeemidel ja piltidel.

Miks on kõige kasulikum? 2-3 aasta jooksul tavaline keskklassi auto kaotab hinnast umbes 50%, samal ajal kõik suured hooldused juba teostatud ning tuvastatud ja parandatud vead mis võiks olla uue autoga (tehase tagasikutsumine, garantiid) Samas auto veel piisavalt kaasaegne, nii tehniliselt kui moraalselt.

Miks on töökindel? Siin on vaja arendada teema üsna üksikasjalikult. Kaasaegsed auto valmistajad toodavad uued automudeleid iga 2-4 aasta – tavaliselt seda ei piisa et ehitada nii töökindel auto nagu oli kunagi 1990-2000 ja autod lähevad müüki “toores”, st lõpetamata (erandiks siin võib teha ainult Jaapani tootjad, kus kõik on selge ja ohutu). Õnneks suurem osa vigadest parandatakse garantii aja jooksul ametliku esindusest, peale garantii perioodi autod hooldavad Euroopa suured liisingu firmad oma kulul. Tavaliselt nad hooldavad oma autoparki ka ametliku esindusest. 4-5 aasta jooksul diisli autode normaalne läbisõit on 100-150 tuhat km – kindlasti mitte 50.000 km – sõltumatu sellest mis räägitakse “ausad müüjad” oma “üks omanik-90a. vanaisa või perenaine” ja jne jutuga. Samal ajal reglementi järgnev 100000-150000 km kallis hooldused/remondid juba teostatud (hammasrihma vahetus rullidega, veepump, rattalaagrid, transmissiooni õlid; vahest kütuse sissepritseseadmed) ja uus omanik võib rahulikult sõita veel 100 000-150 000 km muretult. Kuludest on ainult kindlustus-, kütus-, mootoriõli- ja filtrite vahetus. Meie klient on õnnelik auto omanik, kellel on valik, kuidas oma auto hooldada: edaspidi käija ametliku esindusse; hooldada auto oma usaldusväärse autoremonditöökojas; oma tuttava autoremonditöökojas; oma elukohta/töökohta lahedal autoremonditöökojas või, kui annab teadmised ja oskused hooldada ise oma!

Te ei pea enam käia AINULT ÜHTE remonditöökojale:

– kus Teil olid halvad kogemused, ning auto oli garantiis, aga Teilt ikka pressitakse raha välja, kuna oli “mitte garantii juhtum”; kus oli halb klienditeenindus; kui ei meeldi firma poliitika; kui olete lihtsalt ära väsinud mitte professionaalselt teenindusest jne.

– ebamugav asukoht, või kust pakutakse mitte sobilik Teile hoolduse aega.

– või kui olete ise hakkaja ja tahate ise oma “tšaika” hooldada.

Nüüd Teil on valik!

Juurdepääs ja rikkumisest teabe veebilehel

Informatsioon saidi Bestmann Auto, ajakohastatakse ja on meie vara. Kõik kasutajad nõustuvad mitte kasutada õelvara, nuhkvara või muude automatiseeritud programmid veebilehele, sõltumata taotletava eesmärgiga, ilma kirjaliku loata Bestmann Auto. Kõik kasutajad kohustuvad ka:
• ei tee midagi, või võib kehtestada üksnes meie arvates põhjendamatu ja ebaproportsionaalselt suur koormus meie infrastruktuuri
• Ärge kopeerida, reprodutseerida, luua sellest tuletatud teoseid, levitada, avaldada või sisu koha (välja arvatud kasutaja enda andmeid) ilma eelneva kirjaliku loata Bestmann Auto ja vajaduse korral kolmanda osapoole,
• mitte sekkuda või üritavad mõjutada nõuetekohast toimimist kohapeal või sellega kaasnevate tegevuste veebilehte
Kõik õigused on kaitstud autoriõigusega õigused margitoote nimede, kaubamärkide, tööstusdisainilahenduste ja saidi töö Bestmann Auto, nagu ka kogu infotehnoloogia ja tehnika on ainuomandisse Bestmann Auto.
Kopeerimine, paljundamine või imitatsioon on rangelt keelatud.